ممنوعیت ورود مسافران خارجی جنوب آفریقا از مرزهای زمینی

 مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل از ممنوعیت ورود مستقیم و غیرمستقیم همه ی مسافران غیرایرانی از همه ی مبادی‌‌ کشورهای‌ جنوب آفریقا تا اطلاع ثانوی خبر داد.

ورود مسافران خارجی به کشور | کرونا امیکرون | سویه جدید کرونا | افریقای جنوبی

محمد جواد هدایتی، مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل، با اشاره به ظهور سویه جدید کرونا در کشورهای آفریقای جنوبی، از اعمال شرایط ویژه اضطرار و کنترل در موضوع ورود اتباع خارجی و ایرانیان از مرزهای زمینی کشور به‌وسیله پایش‌های وزارت بهداشت و تنظیم پروتکل‌های ابلاغی برای سویه جدید «اومیکرون» خبر داد. وی در این رابطه اذعان داشت:

[quote]در حال حاضر غربالگری بهداشتی و کنترل‌ها در قالب طرح آماده‌باش به دقت اجرا می‌شود. نمایندگان وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌ها هم در پایانه‌های مرزی مستقر هستند و غربالگری به‌صورت ۱۰۰ درصدی اجرا می‌شود.[/quote]

 

همچنین هدایتی ضمن اشاره به ابلاغیه‌ی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر ممنوعیت ورود مستقیم و غیرمستقیم همه‌ی مسافران غیرایرانی از همه‌ی مبادی‌‌ کشورهای‌ آفریقای جنوبی شامل هشت کشور ‌‌آفریقای جنوبی، موزامبیک، نامیبیا، زیمبابوه، بوتسوانا، لسوتو، اسواتینی و غیره، به کشور تا اطلاع ثانوی تاکید کرد و گفت:

[quote]اگر اتباع غیرایرانی پیش از این به این کشورها سفر کرده بودند و قصد ورود به کشور ما را داشته باشند، از طریق پاسپورت مشخص می‌شود و ورود آن‌ها ممنوع خواهد بود.[/quote]

برنامه ی پروازهای خارجی با توجه به شرایط کرونا | بلیت هواپیما | تور هوایی

 

مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل به الزام  اتباع خارجی‌ که از مبدا کشورهای آفریقای جنوبی نیستند، برای ارائه‌ی کارت واکسن تزریق دو دوز واکسن و گواهینامه تست منفی PCR با اعتبار ۷۲ ساعت اشاره و تصریح کرد:

[quote]مسافران خارجی که از مبادی کشورهای آفریقای جنوبی هم نباشند، باید حتما تزریق دو دز واکسن و تست PCR منفی داشته باشند.[/quote]

 

در پایان نیز محمد جواد هدایتی با بیان اینکه در پایانه‌های مرزی در شرق کشور کنترل‌ها به‌صورت دقیق‌تر و جامع‌تر انجام می‌شود، درباره ورود مسافران ایرانی به کشور گفت:

[quote]همه مسافران ایرانی که پیش از این به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم از مبادی کشورهای آفریقای جنوبی می‌آیند از بدو ورود ۱۴ روز در قرنطینه می‌مانند و در این ۱۴ روز سه بار تست منفی کرونا اخذ می‌شود و در صورت منفی بودن این تست‌ها آن زمان حق ورود به سرزمین اصلی را دارند.[/quote]

 

آژانس مسافرتی زمان گشت

تلفن: 05137550

ز

1400/09/11
منبع : آژانس مسافرتی زمان گشت
تعداد بازدید 1920
کرونا امیکرون-کرونا-سویه جدید کرونا-سفر-مسافرت-پرواز خارجی-سفر در ایام کرونا-    مجله
درباره ما

ما فعالیت زمان گشت را از سال 1383 آغاز کرده ایم. از همان سال خدمات ترانسفر و گشت را در کل کشور به صورت کاملا تخصصی ارائه می کنیم. همچنین تهیه ی بسته های سفر برای مسافرین ایرانی و تورهای اینکامینگ، تورهای طبیعتگردی، تفریحی، سیاحتی و زیارتی داخل و خارج از کشور، رزرو هتل، بلیت هواپیما و قطار، تور و... از جمله خدماتیست که در زمان گشت به مسافرین عزیز ارائه داده می شود. تمامي فعالیت های مربوط به رزرو این سامانه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت های اين سايت نیز تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

ارتباط با ما

مشهد -بلوار جانباز مجتمع نیکا طبقه دوم واحد 216 شرکت خدمات مسافرتی گیسوم سفرزمان گشت - تلفن تماس : 05137550

09154447697

info@zamangasht.com

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد نشانه امنیت خرید شماست logo-samandehi
شماره حساب ها
ملت
عباس سبک پا
4273617984
ملت
عباس سبک پا
5415236247
!BEGIN RAYCHAT CODE-->